هر آنچه در مورد صدور فاکتور رسمی معتبر باید بدانید

از صدور فاکتور رسمی چه می دانید؟
نوامبر 13, 2019
2 نکته مهم در صدور فاکتور رسمی
دسامبر 23, 2019
امتیازدهیpost

همانطور که می دانید برای صدور فاکتور رسمی لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید. در مطالب قبل شما را با برخی از مهم ترین نکات مهم در مورد انواع فاکتور های رسمی آشنا کردیم. و اطلاعاتی در خصوص صدور فاکتور های رسمی در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا هر آنچه در مورد صدور فاکتور رسمی معتبر باید بدانید را دست آورید.

مشخصات فاکتور رسمی

همانطور که قبلا هم گفتیم ایین نوع فاکتور ها به عنوان ضروری ترین فاکتور های صادر شده در هر نوع واحد تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که اگر مشتری بخواهد این نوع فاکتور ها را درخواست کند، فروشنده موظف است تا حتما فاکتورهای رسمی را صادر نماید و این روند ربطی به بزرگ و یا کوچکی واحد تجاری ندارد.

از جمله برخی از مشخصات فاکتور های رسمی می توان به شماره سریال قرمز رنگ این نوع فاکتور ها اشاره کرد.

به خاطر داشته باشید که شماره سریال این نوع فاکتور ها باید به رنگ قرمز و برجسته و همچنین چاپ ملخی باشد تا مورد تایید اداره امور دارایی قرار گیرد.

به طور کلی فاکتور هایی مورد تایید اداره امور دارایی هستند که دارای شماره سریال قرمز رنگ، دارای مشخصات کامل فروشنده و همچنین خریدار باشند.

علاوه بر این مشخصات لازم است تا حتما مشخصات خود محصول و کالای خریداری شده به همراه خدمات ارائه شده نیز در این نوع فاکتور ها به طور کامل درج شود.

می توان گفت فاکتور هایی قابل قبول هستند که مورد تایید اداره امور دارایی قرار گیرند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
از صدور فاکتور رسمی چه می دانید؟

هنگامی که فاکتور ها با مشخصات کامل مورد تایید اداره امور دارایی قرار می گیرند لازم است تا با پرداخت تمامی مالیات های مربوطه فاکتور را معتبر سازد.

در هنگام مراجعه افراد به اداره امور مالیاتی لازم است تا تمامی مالیات های خود را پرداخت نماید تا بتواند فاکتور معتبر را دریافت کند.

برای تهیه بهترین انواع فاکتور رسمی معتبر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 9 =

09304922369