هزینه صدور فاکتور رسمی چقدر است؟

فاکتور
فاکتور صوری چیست؟
آوریل 18, 2020
فاکتور رسمی
فاکتور رسمی چیست؟ و چرا باید صادر شود؟
ژوئن 7, 2020
فاکتور رسمی
امتیازدهیpost

آیا می دانید برای صدور فاکتور رسمی چقدر باید هزینه کنید؟ همانطور که می دانید برای صدور این نوع فاکتور ها لازم است تا اسناد و فاکتور مورد نظرتان را به تایید اداره امور دارایی برسانید

در مطالب قبلی شما را با مشخصات فاکتور های صوری اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

فاکتور

نکات مهم در صدور فاکتور رسمی

برای براورد قیمت انواع مختلف فاکتور لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. بسته به نوع فعالیت شما و همچنین بسیاری از عوامل دیگر قیمت فاکتور ها متفاوت خواهد بود. برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت و هزینه صدور فاکتور رسمی با کارشناسان ما در تماس باشید.

گاهی عدم توجه به برخی نکات جزیی و پیش پا افتاده موجب شده که جرایم مالیاتی برای ما پیش بیاید.

نکاتی مثل فاکتورهای غلط و یا عدم توجه به نحوه صدور فاکتورهای رسمی می تواند از این نوع اتفاقات باشد.

وقتی قوانین اجرا شوند و تمامی افراد مشمول در جامعه زیر پرچم این قانون قرار می یرند. بنابراین دلیلی برای ترسیدن و فرار از اداره امور دارایی نخواهد بود.

یکی از نکات مهمی که در مورد فاکتور رسمی باید مورد بررسی قرار گیرد امضا و مهر برای هر فاکتور می باشد و دقت کنید که فاکتور  خط خوردگی نداشته باشد. تمامی این موارد از نکاتی هستند که ممکن است همه بدانند اما زمانی که با حجم بالایی از فاکتورهای روبرو می شوید و زمان کمی دارید ممکن است این ها را فراموش کنید و مشمول جریمه های نقدی شوید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مهمترین نکات در انتخاب فاکتور رسمی

همچنین از جمله نکاتی که در فاکتور رسمی معتبر اهمیت دارد این است که از مهر تایید فروشنده و خریدار را داشته باشد. آدرس کامل شرکت ، نام به همراه کد اقتصادی و شماره ثبت شرکت باید به صورت دقیق نوشته شود.

برای تهیه فاکتور رسمی با مناسب ترین قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 13 =

09304922369