فاکتور رسمی
خصوصیات فاکتور رسمی
دسامبر 24, 2018
فاکتور رسمی
همه چیز در مورد فاکتور رسمی( بخش دوم)
فوریه 3, 2019
فاکتور رسمی معتبر
امتیازدهیpost

آیا صدور فاکتور رسمی الزامی است؟ آیا می دانید فاکتور رسمی مورد تایید اداره دارایی باید دارای چه خصوصیاتی باشد؟ همانطور که می دانید فاکتوری معتبر است که مورد تایید اداره امور دارایی در آمده باشد اما با این حال شما می توانید فاکتور رسمی مورد نیازتان را از میهن فاکتور دریافت کنید. میهن فاکتور ارائه دهنده فاکتور رسمی معتبر و مورد تایید دارایی است.

در مقالات قبل شما را با خصوصیات فاکتور رسمی و همچنین نکات مهم در مورد فاکتور رسمی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد مشخصات و ویژگی های فاکتور رسمی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

آیا می دانید از چه طریقی می توان فاکتور رسمی را کنترل کرد؟

بله اگر از فروشنده درخواست حساب بانکی اش را بکنید و مبلغی را که قرار است پرداخت کنید به حساب شرکت و یا فروشگاه در وجه چک بکشید می توانید متوجه شوید که فاکتور رسمی معتبر است یا خیر چرا که شرکت های معمولی اغلب حساب بانکی ندارند.

می توانید در بلک لیست ها را بگردید و ببینید که آیا شرکت یا فروشگاه مورد نظر در آن لیست هست یا خیر. شرکت مربوطه نباید در بلک لیست باشد.

می توانید کد افتصادی دریافتی را در بخش اعتبار سنجی سایت ارزش افروده مطابقت دهید و اطلاع پیدا کنید که آیا کد اقتصادی داده شده معتبر است و یا خیر.

بهتر است تا گزارش فصلی دوره های قبلی را هم که خرید شما هم جزو آن لیست قرار می گیرد را از فروشنده درخواست کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
فاکتور صوری چیست؟

همچنین می توانی پرداختی دوره قبل را نیز از فروشنده خواهید.

بهتر است تا با شماره تلفن های روی فاکتور رسمی تماس بر قرار کنید و اطمینان پیدا کنید که شماره های درج شده صوری نیستند.

اگر مبالغ بالایی را باید برایی خرید خود پرداخت کنید حتما به صورت حضوری این کار را انجام دهید.

پیشنهاد ما برای دریافت فاکتور رسمی معتبر استفاده از خدمات میهن فاکتور است پس فرصت را از دست ندهید و با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + پانزده =

09304922369