همه چیز در مورد فاکتور رسمی( بخش دوم)

فاکتور رسمی معتبر
همه چیز در مورد فاکتور رسمی
دسامبر 31, 2018
فاکتور رسمی
چطور فاکتور های صوری تشخیص داده می شوند؟
مارس 25, 2019
فاکتور رسمی
امتیازدهیpost

فاکتور رسمی فاکتوری است که به عنواند سند و مدرکی بین فروشنده و خریدار مورد استفاده قرار گیرد. تا فاکتوری مورد تایید اداره امور دارایی قرار نگیرد به عنوان فاکتور رسمی شناخته نمی شود. همه فاکتور ها معتبر نیستند برای اینکه فاکتوری معتبر شناخه شود باید اداره دارایی آن را تایید کند. علاوه بر این این نوع فاکتور ها دارای مشخصات خاصی هستند که در اینجا به برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

فاکتور رسمی باید دارای شماره سریال قرمز رنگ با چاپ افست و یا ملخی باشد.

تعداد برگ های فاکتور رسمی می تواند دو برگی و یا سه برگی باشد.

در مطالب قبل در مورد خصوصیات فاکتور رسمی و نکات مهمی در این مورد اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فاکتور رسمی اطلاعات لازم را به دست آورید و بدانید که فاکتور های صوری چه نوع فاکتور هایی هستند.

فاکتور غیر رسمی نوعی فاکتور غیرقانونی برای انجام امور حسابداری است. شکل قانونی فاکتور رسمی یعنی صدور فاکتور رسمی اجرا می شود ولی نوع استفاده از فاکتور رسمی در این حالت تغییر پیدا می کند. متاسفانه برخی از شرکتها از شرکت های غیر معتبر برای تهیه فاکتور رسمی استفاده میکنند که این کار بسیار خطرناک است. شما می توانید با تهیه فاکتور مورد نیازتان از میهن فاکور با خیالی آسوده خدمات حسابداری و مالی خود را به ما بسپارید.

همانطور که می دانید با صدور فاکتور رسمی می توان بسیاری از هزینه های مربوط به مالیات را کاهش داد.

با سپردن خدمات مالی و حسابداری به باسابقه ترین مکز صدور فاکتور رسمی یعنی میهن فاکتور می توانید فاکتور مورد  نیازتان را با مشخصات مورد نیازتان صادر کنید و از پرداخت مالیات های سنگین نجات پیدا کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
2 نکته مهم در صدور فاکتور رسمی

آیا می دانید سازمان اداره امور مالیاتی چه مواردی را در فاکتور رسمی چک می کند؟

کنترل پرداختی های شامل کپی چک های بانکی و واریزی ها

کنترل اعتبار ارزش افزوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =

09304922369