برای صدور فاکتور رسمی چه مواردی را باید مورد بررسی قرار دهید؟ بهترین راه برای صدور فاکتور رسمی چیست؟

همانطور که می دانید می توانید با استفاده از خدمات میهن فاکتور بهترین و معتبر ترین فاکتور رسمی را داشته باشید.

در یک معامله بین فروشنده و خریدار لازم است تا فاکتوری به عنوان تاییدیه مبادله شود. این فاکتور مهر و امضا می شود و باید دارای مخصات کامل خدمات ارائه شده و یا کالای فروخته شده باشد.

صدور فاکتور رسمی

شرکت صدور فاکتور رسمی

برای صدور بهترین و معتبر ترین انواع فاکتور می توانید از خدمات شرکت میهن فاکتور استفاده کنید.

7 نکته مهم برای جلوگیری از اشتباهات رایج در صورتحساب

فاکتورها را با اطمینان مدیریت کنید و با این نکات برتر صورتحساب سریعتر پرداخت کنید.

  • 1. فراموش نکنید که ساعات کاری خود را پیگیری کنید

درست از همان ابتدای کار اول خود، باید راهی برای پیگیری چند ساعت کار برای هر مشتری داشته باشید. بله، یادداشت های یک دفتر خاطرات حساب می شود. یا ممکن است از نرم افزار صورتحساب استفاده کنید که دارای عملکرد ردیاب زمان است. با این حال شما باید یک رکورد دقیق داشته باشید. در غیر این صورت نمی توانید فاکتورهای دقیق ایجاد کنید. زمانی را که شروع می‌کنید، زمانی که تمام می‌کنید و کارهایی که انجام می‌دهید، یادداشت کنید. برای همه چیز.

  • 2. آن فاکتور را فوراً ارسال کنید

اگر به محض اتمام کار فاکتور خود را در اختیار مشتریان قرار دهید، هر دو می ‌توانید منظم ‌تر بمانید. این به مشتریان شما نشان می دهد که پرداخت به موقع برای شما مهم است، زیرا فاکتور را فورا ارسال کرده اید.

از آنجایی که کار به تازگی تکمیل شده است، برای مشتری مهم است که پردازش فاکتور شما را در لیست بالا می برد.

و این بدان معنی است که شما به موقع حقوق دریافت می کنید و جریان نقدی کسب و کار خود را حفظ می کنید.

  • 3. فرمت فاکتور سازگار

قالب بندی فاکتورها به طور مداوم در طول زمان باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و ظاهر حرفه ای شما را حفظ می کند.

همچنین به این معنی است که همه چیز برای مشتریان شما کاملاً واضح است. هیچ سوالی در مورد اینکه کجا اطلاعات فاکتور خود را پیدا کنید نمی خواهید. اینجا جای بازی با فونت ها و رنگ های مختلف نیست!

  • 4. شرایط پرداخت خود را به اشتراک بگذارید

صحبت کردن در مورد شرایط و ضوابط بخشی از فرآیند ورود شماست. و تقویت شرایط پرداخت در فاکتور ضرری ندارد. آنها قبلاً در شروع کار با امضای قرارداد شما با آنها موافقت کرده اند – فقط یک یادآوری کوچک است.

  • 5. دنبال کردن فاکتورهای دیرهنگام

قبل از اینکه شروع به پیگیری صورتحساب معوقه کنید یک ماه منتظر نمانید. به محض پایان مهلت پرداخت، اولین یادداشت ضربه ای را ارسال کنید. فقط یک یادآوری مودبانه مبالغ معوقه و نحوه پرداخت آنها.

افراد واقعاً فراموش می کنند. سپس در تمام پیگیری‌های منظم بعدی تا زمانی که مبلغی را دریافت نکنید، کوشا باشید اما خوشایند. نکته کلیدی این است که بلافاصله اقدام کنید. هر چه مدت از زمان تماس اول را دور شوید، مشکل تر می شود و تسویه فاکتور دشوارتر می شود.

  • 6. زمان مالیات را فراموش نکنید

صورتحساب پیمانکار فقط به حساب بانکی کردن نیست. همچنین در مورد انجام تعهدات مالیاتی شما است.

فاکتورهای شما بخش بزرگی از سوابق مالی شما را تشکیل می دهند و باید دقیق باشند. آنها مدرک شما برای اظهارنامه مالیات بر درآمد خود اشتغالی شما هستند. نظارت مستمر بر درآمد، هزینه‌های تجاری و کسر مالیات، نحوه پرداخت مسئولیت خود را برای مراقبت‌های بهداشتی، تامین اجتماعی و مالیات بر درآمد است. فاکتورهای حرفه ای یکی از راه هایی است که می توانید این کار را در تجارت خود انجام دهید.

سازماندهی به این معنی است که در زمان مالیات از بازی جلوتر هستید.

به عنوان مثال، اگر پرداخت های آنلاین یا شخص ثالث را می پذیرید، مؤسسه مالی این درآمد را با استفاده از فرم های 1099 K به IRS گزارش می دهد. شما یک کپی از این 1099 K فرم دریافت می کنید و مقادیر را با سوابق بی عیب و نقص خود تطبیق می دهید.

برای اولین بار، بسیاری از مالکان انحصاری، پیمانکاران مستقل و مترجمان آزاد در ژانویه 2023 شروع به دریافت 1099 Ks خواهند کرد.

این قوانین اکنون برای کل درآمدی که بیش از 600 دلار باشد اعمال می شود. قبلاً فقط برای مشاغلی اعمال می شد که بیش از 20000 دلار فروش و بیش از 200 تراکنش داشتند.

اکنون مشاغل کوچک باید با فرم 1099 K آشنا شوند. اما شما می توانید این را در فرآیند خود برنامه ریزی کنید. راهی برای ردیابی روش های پرداخت در سیستم خود بسازید. سپس وقتی 1099 Ks خود را با هم تطبیق می دهید، بسیار آسان تر خواهد بود.

مشتریان شما برای سوابق خود به فاکتورهای دقیق نیاز دارند. آنها برای هر مشتری که در مجموع 600 دلار پرداخت شده است، 1099 NEC تشکیل می دهند. اگر پرداخت از طریق یک شبکه شخص ثالث انجام شود، آنها همچنین یک کپی از 1099 K ثبت شده توسط ارائه دهنده پرداخت دریافت خواهند کرد. ممکن است دو عدد 1099 با همان مقدار دریافت کنید. شناسایی این مشتریان به عنوان بخشی از فرآیند مدیریت، زندگی شما را در تطبیق آنها با سوابق خود بسیار آسان تر می کند.

صدور فاکتور رسمی

  • 7. فاکتورهای شخصی

این فاکتور برای همه نخواهد بود اما شخصی سازی فاکتورهای شما ممکن است کاملاً با برند شما مطابقت داشته باشد. تا زمانی که از وضوح اطلاعات کاسته نشود.

نیازی نیست با فاکتورهای پیمانکار خود از ابتدا شروع کنید. با یک الگوی فاکتور رایگان پیمانکار در زمان صرفه جویی کنید. ما آنها را مخصوص شما ساخته‌ ایم، بنابراین هر پیمانکار مستقل می‌ تواند به راحتی الگوی صورت‌حساب خالی را متناسب با تجارت خود تنظیم کند. هر فاکتور جدید همه چیز مورد نیاز خود را در آن خواهد داشت، فقط جزئیات را اضافه کنید و از پرداخت به موقع خود لذت ببرید.

ما می ‌خواهیم که هر صاحب کسب ‌و کار کوچک واقعاً احساس کند که می‌ داند چگونه به‌ عنوان یک پیمانکار فاکتور تهیه کند. هر پیمانکار مستقل وظایف مختلفی خارج از کار واقعی خود دارد.

  • 8. از اول شروع نکنید.

نیازی نیست با فاکتورهای پیمانکار خود از ابتدا شروع به کار کنید. با یک الگوی فاکتور رایگان پیمانکار در زمان صرفه جویی کنید. ما آن ها را مخصوص شما ساخته‌ ایم، بنابراین هر پیمانکار مستقل می ‌تواند به راحتی الگوی صورت‌حساب خالی را متناسب با تجارت خود تنظیم کند. هر فاکتور جدید همه چیز مورد نیاز خود را در آن خواهد داشت، فقط جزئیات را اضافه کنید و از پرداخت به موقع خود لذت ببرید.

ما می‌ خواهیم که هر صاحب کسب ‌و کار کوچکی واقعاً احساس کند که می ‌داند چگونه به‌عنوان یک پیمانکار فاکتور تهیه کند. هر پیمانکار مستقل وظایف مختلفی خارج از کار واقعی خود دارد. یک الگوی ساده فاکتور یک صرفه جویی عالی در زمان و استرس است.

نکته

قالب ها در قالب های Word، Excel و PDF قابل دانلود هستند. هر نرم‌افزاری که ترجیح می ‌دهید، می ‌توانید فاکتورهای خود را به روشی که می‌ خواهید ویرایش کنید. اکثر کاربران فرمت Microsoft Word را برای ویرایش آسان تر ترجیح می دهند. در صورتی که بخواهید فاکتورهای خود را ویرایش کنید یا جزئیات بیشتری را در آینده اضافه کنید، همیشه می توانید الگوی اولیه خود را به عنوان Word Doc ذخیره کنید. اما زمانی که فاکتورها را برای مشتریان خود ارسال می کنید، بهتر است آن را به صورت PDF ارسال کنید تا آنها نتوانند هیچ گونه ویرایشی را انجام دهند.

برای صدور فاکتور رسمی با کارشناسان ما با شماره ۰۹۳۵۹۱۶۵۷۱۷ تماس بگیرید.

09304922369